• antalya düğün
  • antalya düğün organizasyon
  • antalya düğün organizasyonları
  • antalya düğün süsleme ve dekorasyon
  • antalya düğün orkestrası
More La Capella Organizasyon ANTALYA @ La Capella Organizasyon - 2012!

Antalya Dügün Organizasyon Hakkimizda

antalya düğün orkestrası ve canlı müzik hizmetleri

La Capella Organizasyon & Events olarak yaklaşık 10 yılı aşkın süredir organizasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Bu süre zarfında konserler, festivaller, turnuvalar dahil olmak üzere bir çok büyük organizasyonun altında imzamız bulunmaktadır. Aynı zamanda birçok düğün organizasyonunu da siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz.

La Capella Organizasyon & Events olarak, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için, organizasyonun tüm aşamalarında sizin yanınızdayız.

Neden La Capella Organizasyon & Events ile çalışmalıyım?

Uzun süredir organizasyon sektöründe size hizmet vermekteyiz. Referanslarımızda bulundurduğumuz iş portföyü büyük ve küçük organizasyonlardaki başarımızın göstergesidir.

La Capella Organizasyon & Events size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. Bunun temel sebebi genellikle üçüncü tedarikçi firmalarla çalışmıyor veya minimum düzeyde çalışıyor olmasıdır. Aşağıda La Capella Organizasyon & Events’in bünyesinde bulundurduğu departmanların listesini görebilirsiniz.
La Capella Organizasyon & Events, bünyesinde birçok farklı departman barındırmaktadır. Bunlar;

Ses ve Işık Sistemleri Birimi ve Bağlı Olduğu Teknik Birimler (Sanatçı ve müzisyenler için özel ses ve sahne sistemleri, truss ve sahne kurulumu, alan ve mekan renklendirme amacıyla bir çok led ve diğer ışık hizmetleri, DJ ekipmanları, Projeksiyon ve ekran hizmetleri, Havai Fişek ve diğer görsel hizmetler, Elektrik ve elektronik teknik destek gibi birçok alanda hizmetinizde olacak profesyonel kadrolardan oluşmaktadır.)

Dekorasyon ve Süsleme Birimi (Masa - Sandalye giydirmeleri, gelin masası, gelin yolu, alan ve mekan dekorasyonu, araç süsleme, çiçek dekorasyonları vb aklınıza gelebilecek tüm süsleme ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek geniş bir kadrodan oluşmaktadır.)

Canlı Müzik, DJ ve Menajerlik Birimi (Şirketimiz bünyesinde bulunan yüzlerce müzisyen ve sanatçı listesi ile düğününüzde istediğiniz müzik hizmetini size sağlayabilecek güçlü bir kadrodan oluşmaktadır.)

Animasyon ve Ajans Birimleri (Palyaço, Sihirbaz gibi çocuklara yönelik sunulacak animasyon hizmetinin yanında diğer misafirlere yönelik, özel dans ve şov grupları, sunucu, karşılama hostesi, karşılama personeli, garson hizmeti vb… hizmetleri size sunan birimidir.)

Reklam ve Prodüksiyon Birimi (Düğün Organizasyonunuz boyunca yapılacak olan fotoğraf çekimi, video çekimleri, stüdyo veya dış mekan albüm çekimleri, düğün hikaye fotoğrafçılığı gibi işlemlerin yanında düğününüze özel web sitesi hazırlanması, davetiye ve diğer tasarım işlemlerinizi gerçekleştirecek kadrolardan oluşmaktadır.)

La Capella Organizasyon & Events olarak amacımız, Size yapacağınız düğün organizasyonunda zamanınızı, bütçenizi ve mutluluğunuzu koruyacağınız organizasyonu sunmaktır.

Firmamız Hakkında daha detalı bilgi almak isterseniz, firma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. La Capella Organizasyon & Events